ПриватБанк обслуговує половину українського агросектора

Кожне друге агропідприємство або фермерське господарство України користується послугами ПриватБанку.

Кожне друге агропідприємство або фермерське господарство України користується послугами ПриватБанку.

Повідомляє прес-служба банку.

За підсумками 2018 року частка вітчизняних аграрних компаній, що обслуговує ПриватБанк, зросла з 44 до 56% (серед усіх агрокомпаній, які користуються послугами банків).

«ПриватБанк стає основним банком для аграріїв, тому ми розвиваємо наші продукти та технології з урахуванням вимоги цього найважливішого для економіки сектора – за останній рік банк доповнив лінійку кредитних продуктів для аграріїв з гнучким графіком погашення кредитом на сільгосптехніку з компенсацією і знизив ставку за найбільш популярною програмою фінансової підтримки галузі «АгроКУБ» до 1,6% на місяць, – зазначив Сергій Клюєв, керівник напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу ПриватБанку.

Цього року ПриватБанк запускає для агросектора низку нових партнерських програм, які допоможуть заощадити в разі купівлі техніки, насіння, добрив, а також нові банківські сервіси для аграріїв.

Як зазначають у ПриватБанку, сьогодні найбільш затребуваними в аграріїв залишаються програми компенсації за придбання вітчизняної техніки та обладнання, а також відшкодування витрат на закупівлю насіння та компенсація відсотків за кредитами для фермерів. У 2018 році українські фермери та агрокомпанії за допомогою ПриватБанку купили вітчизняної агротехніки на суму понад 1,5 млрд грн. У рамках п’яти державних програм компенсацій для аграріїв банк забезпечив виплату державних компенсацій на понад 400 млн грн.

Цього року в разі купівлі в кредит агротехніки в ПриватБанку діють програми державної компенсації від 25 до 40% вартості техніки або обладнання українського виробництва. Додатково для фермерів із виручкою до 20 млн грн на рік діють програми компенсації відсотків за кредитами (АгроКУБ, кредитні лінії, кредити на купівлю будь-якої техніки, у тому числі імпортного виробництва), за умовами яких позичальник платить ставку від 1% річних.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини