Приватбанк отримав понад 11 мільйонів фунтів від Коломойського

Приватбанк наразі отримав повну суму відшкодування витрат у розмірі 10,9 млн фунтів стерлінгів від Коломойського, Боголюбова та шести корпоративних відповідачів.

Приватбанк наразі отримав повну суму відшкодування витрат у розмірі 10,9 млн фунтів стерлінгів від Коломойського, Боголюбова та шести корпоративних відповідачів.

Про це йдеться у повідомленні банку.

Зауважимо, це 3,4 млн фунтів стерлінгів в рахунок витрат банку, понесених в суді першої та апеляційної інстанції та 7,5 млн фунтів стерлінгів сплачених банком відповідачам у грудні 2018 року.

Банк отримав загалом понад 11 млн фунтів стерлінгів включно з процентами.

Остаточна сума зобов’язання відповідачів щодо відшкодування витрат, понесених Банком в суді першої та апеляційної інстанції, буде визначена належним чином.

Нагадаємо, рішення покрити судові витрати Приватбанку у розмірі 10,9 млн фунтів стерлінгів ухвалив Апеляційний суд Лондона 15 жовтня 2019 року. Ідеться про витрати Приватбанку на слухання у Високому суді Лондона в 2018 році в апеляційному суді в 2019 році.

У Приватбанку підтверджують, що Коломойський і Боголюбов сплатили понад 10 млн фунтів стерлінгів витрат. Проте зазначають, що частина суми ще не виплачена.

Нагадаємо, 15 жовтня Апеляційний суд Лондона і Уельсу задовольнив скаргу Приватбанку на рішення суду першої інстанції, який відмовився від позову держбанку до екс-власників фінустанови.

Рішення суду означає, що арешт активів Коломойського продовжиться, а Лондонський суд почне розгляд справи за позовом Привату по суті.

У грудні 2017 року Приватбанк подав позов до високого суду Лондона проти колишніх власників і шести компаній, які ним імовірно належать або перебувають під їх контролем. Також суд заарештував по всьому світу активи екс-власників банку та зазначених компаній на суму понад $2,5 млрд.

У листопаді 2018 року Високий суд Лондона вирішив, що йому не підсудна ця справа, але визнав Приватбанк жертвою масштабних шахрайських дій.

категорії
Економіка

Публікації по темі