ПриватБанк спростив умови надання гарантій для участі в закупівлях ProZorro

Тепер клієнт сплачуватиме єдину комісію залежно від суми гарантії на момент її оформлення.

ПриватБанк спростив умови за тендерними гарантіями без забезпечення для участі в закупівлях ProZorro. Тепер клієнт сплачуватиме єдину комісію залежно від суми гарантії на момент її оформлення.

Повідомляє прес-служба банку.

Як повідомили в банку, усім новим клієнтам, у яких поточний рахунок у ПриватБанку відкритий менше ніж 90 днів, можливе встановлення бланкового ліміту на оформлення тендерних гарантій без забезпечення в розмірі 50 тис. гривень.  Клієнтам, які обслуговуються в ПриватБанку більш тривалий період, можливе встановлення ліміту до 2 млн грн.

ПриватБанк лідирує на українському ринку банківських гарантій. У 2018 році банком було випущено більше 13 000 гарантій, якими скористалися понад 4 тисячі клієнтів. Оформити гарантію в ПриватБанку можна за 1 робочий день дистанційно – у Приват24 для бізнесу. А завдяки державному статусу та рейтингам ПриватБанку гарантії приймаються всіма замовниками та організаторами торгів.

Нагадаємо, що у березні 2019 року середній залишок коштів громадян на депозитних і поточних рахунках у ПриватБанку збільшився порівняно з лютим на 1 млрд грн.

категорії
БізнесЕкономіка

Публікації по темі