ПриватБанк увійшов до рейтингу найкращих роздрібних банків світу

За підсумками роботи в 2018 році ПриватБанк отримав 11,67 млрд грн чистого прибутку.

ПриватБанк визнано найкращим українським роздрібним банком року в глобальному ренкінгу Best Retail Bank Ukraine 2018, який щорічно публікує британський Global Banking & Finance Review.

Про це повідомляє прес-служба банку.

За даними видання, ПриватБанк визнано найкращим українським роздрібним банком за фінансовими показниками та часткою ринку. Також відзначили надихаючу стратегію інновацій банку, що підтримує тренд позитивних змін у світовому фінансовому співтоваристві.

Варто зазначити, що в 2018 році ПриватБанк збільшив кількість роздрібних клієнтів на 1,5 млн – до близько 22 млн, при цьому практично кожен другий клієнт, майже 9 млн, є активним користувачем цифрового банку Приват24. За підсумками роботи в 2018 році ПриватБанк отримав 11,67 млрд грн чистого прибутку.

Довідка

ПриватБанк — найбільший за розмірами активів український банк і лідер роздрібного банківського ринку України, зареєстрований 19 березня 1992 року. Чисті активи ПриватБанку станом на 1 січня 2018 року становили 259 мільярдів гривень (19,3 % від активів усіх банків в Україні).

ПриватБанк володіє другою за чисельністю мережею відділень та найбільшою мережею банкоматів і терміналів серед банків України.

Нагадаємо, що за підсумками перших двох місяців 2019 року чистий прибуток ПриватБанку становить 5,2 млрд гривень.

категорії
Економіка

Публікації по темі