ПриватБанк виплатить 25 мільйонів гривень Коломойському

Верховний суд відмовився задовольняти скаргу ПриватБанку.

Верховний суд зобов’язав ПриватБанк виплатити 25 мільйонів гривень  компанії Ігоря Коломойського.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Верховний суд відмовився задовольняти скаргу ПриватБанку та визнав законним стягнення з банку на користь компанії Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова 25 мільйонів гривень.

Зазначається, що 25 мільйонів гривень свого часу компанія колишніх власників ПриватБанку “Акватера” заплатила Національному банку України у рахунок погашення заборгованості ПриватБанку за кредитом рефінансування. Компанія “Акватера” була однією з компанії-поручителів за кредитами ПриватБанку до його націоналізації.

“Товариство з обмеженою відповідальністю “Акватера” звернувшись в суд з позовом, просило стягнути з Публічного акціонерного товариства Комерційного банку “ПриватБанк” заборгованість за кредитним договором № 19 від 03.03.2009 у розмірі 24 977 962 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що внаслідок виконання позивачем обов’язку відповідача у зобов`язанні за кредитним договором № 19 від 03.03.2009 в межах забезпеченої іпотекою частини заборгованості у розмірі 24 977 962 грн, позивач отримав права кредитора у кредитному договорі в частині виконаного зобов’язання”, – йдеться в тексті судового рішення.

ПриватБанк у Верховному суді намагався визнати стягнення на користь компанії Коломойського 25 мільйонів гривень незаконним, однак суд даного рішення не підтримав.

категорії
Економіка

Публікації по темі