Приватбанк знизив ставки по кредитах малому бізнесу

Приватбанк знизив ставки кредитування малого бізнесу і підприємців. Про це йдеться в повідомленні банку. З 21 жовтня ставка кредитування за найпопулярнішою програмою підтримки малого бізнесу «КУБ» знижена з 1,8 до 1,7% в...

Приватбанк знизив ставки кредитування малого бізнесу і підприємців.

Про це йдеться в повідомленні банку.

З 21 жовтня ставка кредитування за найпопулярнішою програмою підтримки малого бізнесу «КУБ» знижена з 1,8 до 1,7% в місяць від початкової суми кредиту за перші півроку і з 1,6 до 1,5% в місяць за наступні півроку користування кредитом.

Також Приватбанк повідомив про зниження ставки за програмами лізингу автотранспорту та обладнання – з 19 до 17,5% річних.

Кредити за програмою «КУБ» тепер можна отримати просто в картці тендеру на Zakupivli24.

В 2019 році за програмою підтримки підприємництва «КУБ» Приватбанк профінансував понад 24,5 тис. проектів малого бізнесу.

З початку року загальний обсяг фінансування підприємців становить 6 млрд грн.

У квітні 2016 року Приватбанк розробив проект прямого кредитуванняукраїнського бізнесу «КУБ».

«КУБ» — другий проект прямого кредитування в Приватбанку. 1 березня 2016 року банк представив «Сервіс вигідних вкладень». В його рамках українці можуть видавати один одному мікрокредити. За даними банку, за перший місяць роботи сервіс залучив 21 000 клієнтів, які зайняли одне одному 700 млн гривень.

категорії
Економіка

Публікації по темі