Програмою “Газовий запас” скористались 55 тисяч сімей

Викуплений обсяг перевищує 67 млн куб.м.

Минулого тижня фінішувала акція “Газовий запас” для побутових споживачів.

Про це повідомив голова “Нафтогаз” Андрій Коболєв.

“Це – перша спроба виведення на споживчий ринок газу нових продуктів і можливостей. І ми задоволені її результатом”, – зазначив Коболєв.

Він додав, за місяць, протягом якого діяла пропозиція Нафтогазу, нею скористалися понад 55 тисячі українських родин. Всі вони зможуть використовувати газ взимку за фіксованими літніми цінами. Викуплений обсяг перевищує 67 млн куб.м.

“На мою думку, це промовисте підтвердження того, що попит на нові, більш гнучкі продукти є не лише у комерційних клієнтів. Побутові споживачі так само чекають на них і готові пробувати, коли є очевидна вигода. І такі продукти є. Можливість зафіксувати ціну за передплатою – це лише перший з них”, – каже голова “Нафтогаз”.

Варто зазначити, коли відкриється ринок, постачальники зможуть пропонувати оплату газу рівномірними частинами протягом року, бонуси за ефективне споживання, пакетні послуги газ+електрика, енергія+енергоаудит+енергоефективність.

“Настав час відкрити ринок газу для конкуренції – щоб люди нарешті отримали кращий сервіс, доступ до вигідних і зручних пропозицій. Газ такий самий товар, як і мобільний зв’язок, доступ до інтернету, чи банківське обслуговування. Конкуренція принесе споживачам більше користі, ніж ручне державне регулювання”, – підсумував Андрій Коболєв.

категорії
Економіка

Публікації по темі