Протягом січня-липня львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 24,8 млн грн

За недотримання законодавства 85 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

За результатами проведених ревізій фахівцями апарату Західного офісу Держаудитслужби протягом січня-липня 2019 року виявлено майже 63 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 24,8 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

За звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло майже 1,6 млн грн та відшкодовано 23,2 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

Правоохоронним органам передано матеріали 31 ревізії, за матеріалами яких розпочато 19 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 85 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 19 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, виконання місцевих бюджетів та бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 190,4 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат майже 2,6 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об’єктам контролю надано 142 пропозиції для покращання їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених внаслідок неефективних управлінських дій, на понад 68 млн грн.

П’ятнадцять інформацій про результати аудитів надіслано правоохоронним органам та 1 аудиторський звіт долучено до кримінального провадження.

Нагадаємо, протягом січня – липня  2019 року державні аудитори Управління Східного офісу Держаудитслужби  в Донецькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат  фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 23 млн грн

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі