Протягом жовтня роботодавці офіційно оформили працю 644 тис найманих осіб

Така позитивна тенденція є результатом заходів щодо легалізації найманої праці та заробітної плати.

Роботодавці почали масово реєструвати найманих працівників.

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України.

Так, у жовтні 2018 року офіційно працевлаштовано 644,6 тис. найманих осіб, що у 2 рази більше, ніж у серпні цього року, тобто до прийняття Урядом Розпорядження №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Така позитивна тенденція є результатом заходів щодо легалізації найманої праці та заробітної плати, які вживаються органами ДФС спільно з Держпраці, Пенсійним фондом України, іншими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Найбільше найманих осіб працевлаштовано роботодавцями, що здійснюють  діяльність у сфері роздрібної торгівлі, – 78 тис. найманих працівників.

На другому місці – сфера громадського харчування, там офіційно зареєстровано працю 29,3 тис. працівників. На третьому – 18,2 тис. найманих працівників на будівництві.

У ДФС прогнозують, що кількість офіційно зареєстрованих робітників зростатиме і надалі. Так, завдяки вжитим заходам з детінізації праці у листопаді – грудні поточного року очікується збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів податків, зборів, платежів та єдиного внеску.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що серед 26 мільйонів працюючих українців 8 мільйонів отримують “тіньову зарплату”.

категорії
Економіка

Публікації по темі