«Проєкт буде фінансуватись виключно за інвестиційні кошти», – Ірина Кулинич про будівництво канатної дороги на «Високий Замок»

«Проєкт буде фінансуватись виключно за інвестиційні кошти», - Ірина Кулинич про будівництво канатної дороги на «Високий Замок»
Сьогодні, 20 травня, на засіданні сесії Львівської міської ради внесли зміни до затвердженого раніше інвестиційного проекту «Будівництво підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку «Високий Замок».
Так, відповідно до змін, перша станція канатної дороги буде на терасі скверу на вул. Кривоноса, а сам проєкт реалізовуватиметься виключно коштом інвестора, повідомляє пресслужба ЛМР.

«Це є дуже важливий інвестиційний проєкт, який спільно розглядався за ініціативи громадської організації «Львівська обласна організація «Реабілітація осіб з інвалідністю» і її керівника – пана Грибальського. Це є інвестиційний проєкт з будівництва канатної дороги до «Високого Замку». Ми вносимо зміни щодо першої станції канатної дороги, яку ми переносимо на вул. Кривоноса. Також ми створюємо склад конкурсної комісії з числа представників виконавчих органів і представника депутатського корпусу. Всі зауваження враховані. Прошу прийняти цю ухвалу із правками про те, що проєкт буде фінансуватись виключно за інвестиційні кошти, і не будуть на нього витрачатись кошти бюджету міста», – доповіла директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Відтак, за відповідну ухвалу проголосували 52 депутати.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі