Рада ратифікувала антиофшорну угоду між Україною та Сінгапуром

Ратифікація Угоди матиме позитивний вплив на підприємців обох країн, адже вони отримають гарантії.

Ратифікація Угоди матиме позитивний вплив на підприємців обох країн, адже вони отримають гарантії.

Про це йдеться у повідомленні міністерства фінансів.

Парламент 14 січня підтримав законопроект №0016 про ратифікацію угоди між урядами України та Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і протоколу до неї. «За» прийняття документа проголосували 328 народних депутатів.

Угода між Україною та Сінгапуром спрямована на уникнення подвійного оподаткування, запобігання ухиленню від сплати податків, а також на взаємне зменшення податкових перешкод для закордонних інвестицій і торгівлі.

Необхідність ратифікації цієї Угоди та Протоколу до неї пояснюється тим, що доходи, які виникають в економічних відносинах між резидентами України та Сінгапуру, підлягають оподаткуванню у подвійній юрисдикції: у державі, в якій одержувач доходу є резидентом, та у державі, в якій здійснюється діяльність, щодо якої виникає дохід.

Ратифікація Угоди матиме позитивний вплив на підприємців обох країн, адже вони отримають гарантії. По-перше, прибутки, одержані від підприємницької діяльності на території іншої країни, а також з джерел у цій іншій країні у вигляді дивідендів, процентів та роялті, не підлягатимуть подвійному оподаткуванню. По-друге, підприємці однієї держави будуть оподатковуватись в іншій державі на тих самих умовах, що й підприємці цієї іншої держави.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі