Рахункова палата перевіряє фінанси аеропортів “Бориспіль” та “Львів”

Аудитори зокрема оцінять, наскільки розпорядники та одержувачі бюджетних коштів результативно, законно, економно та продуктивно їх використовують.

Рахункова палата проводить перевірку ефективності використання коштів бюджету та управління держмайном в аеропортах “Бориспіль” та “Львів”.

Про це повідомляє прес-служба установи.

“Відповідний аудит, у сфері авіатранспорту та використання повітряного простору вже розпочався у Міністерстві інфраструктури, Державній авіаційній службі та у аеропортах “Бориспіль” та “Львів”, – йдеться у повідомленні.

Відповідальною за проведення аудиту призначена член Рахункової палати Ірина Іванова.

Аудитори зокрема оцінять, наскільки розпорядники та одержувачі бюджетних коштів результативно, законно, економно та продуктивно їх використовують, та чи ефективне управління майном держпідприємств.

“За результатами перевірки об’єктам контролю будуть надані рекомендації щодо ефективності виконання повноважень у сфері авіатранспорту та використання повітряного простору України”, – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, пасажиропотік аеропорту “Бориспіль” за підсумками роботи в січні-березні 2019 року становив 2,6 мільйона осіб, що на 15% більше аналогічного періоду минулого року, коли було обслуговано 2,3 мільйона пасажирів. А от у 2018 році пасажиропотік Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького збільшився на 48%.

Довідка

Рахункова палата України — орган фінансово-бюджетного контролю, який утворюється Верховною Радою України, підпорядкований і підзвітний їй. Працює самостійно і незалежно від інших органів держави. Рахункова палата складається з дев’яти членів, діє апарат, що складається з департаментів, територіальних та інших структурних підрозділів (включаючи патронатні служби членів Рахункової палати).

категорії
Економіка

Публікації по темі