Рахункова палата планує провести аудит в «Укрзалізниці»

Про це прохав міністр інфраструктури

Рахункова палата отримала лист від Володимира Омеляна, міністра інфраструктури з проханням провести аудит «Укрзалізниці».

Про це заявив Валерій Пацкан, Голова Рахункової палати, передає прес-служба.

Валерій Пацкан наголосив на тому, що в українців останнім часом виникає дуже багато запитань та зауважень до роботи цього товариства. «Тільки цього року «Укрзалізниця» вдвічі підвищила ціни на квитки для людей, але якість сервісу, на жаль, суттєво не покращилася. Водночас, навколо «Укрзалізниці» постійно розгортаються скандали та звинувачення у зловживаннях не припиняються», – додав Голова Рахункової палати.

В Рахунковій Палаті нагадали, що компанію неодноразово звинувачували у розтратах та необґрунтовано високих цінах закупівель.

«Закупівля вугілля за завищеними цінами, значні витрати на SMM-послуги, захмарні суми на сувенірну продукцію тощо. У Рахунковій палаті, після оновлення її складу, вже поставало питання про необхідність проведення аудиту в «Укрзалізниці». Зважаючи, що цьогорічний план аудитів вже затверджений і до кінця року залишається обмаль часу, обговорюється можливість перевірки цього товариства наступного року», – сказав Валерій Пацкан.

Зокрема, зауважив Валерій Пацкан, Мінінфраструктури просить провести аудит ефективності управління з боку «Укрзалізниці» майном державної власності, що може мати фінансові наслідки для державного бюджету.

категорії
Економіка

Публікації по темі