Реформи повільно наступають,- Голова Державної митної служби

На контроль суб'єкта буде виділятись лише 3 місяці, відбуватиметься повний реєстр і обрахунок ефективності всіх надісланих повідомлень.

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов на своїй сторінці в мережі Facebook розповів про переваги затвердження Кабміном регіональної структури Державної митної служби України (ГТС).

Максим Євгенович стверджує, що часто на митницю від правоохоронних структур приходять повідомлення про можливу небезпеку:  “без нас не випускайте вантаж”,  “в вантажі є ризик порушення, який – не знаємо”. І це все приходить на регіональному, а інколи і на національному рівнях. Саме через те, що такого плану листи можуть приходити навіть від посередників їх накопичилось біля 80 тис електронних і паперових повідомлень.

Ситуація, яка склалась є найгіршою для самих громадян України. Бо якщо щодо вас навіть помилково  правоохоронні органи висилатимуть  таке сповіщення, то будьте певні, що на митниці довгий час виникатимуть проблеми з оформленням.

Власне, альтернативним рішенням такої проблеми саме і стало затвердження Кабміном регіональної структури Державної митної служби України. Як зазначає Нефьодов: ” Тепер існуватиме виключно централізований і електронний обмін інформацією. На основі iDoc розроблена система, через яку тільки через центральні апарати відповідних держорганів будуть надсилатись повідомлення встановленого зразка. ”

Зверніть увагу, на контроль суб’єкта буде виділятись лише 3 місяці, відбуватиметься повний реєстр і обрахунок ефективності всіх надісланих повідомлень.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України затвердив регіональну структуру Державної митної служби України (ДМС), скоротивши кількість митниць до 16 з 26.

категорії
Економіка

Публікації по темі