Ремонтувати гуртожиток в Яворові буде батько екснардепа за 14,7 млн грн

Ремонтувати гуртожиток в Яворові буде батько екснардепа за 14,7 млн грн

Яворівська квартирно-експлутаційна частина (району) провела тендер на капітальний ремонт гуртожитку у м. Яворів.

Відповідний тендер опублікований на електронному майданчику Prozorro. Очікувана вартість робіт становила 19,1 млн гривень.

Зазначимо, свої пропозиції подали 8 компаній, з котрих найбільш економічно вигідну пропозицію подала ТОВ «Екорембуд ЛТД» – 14,7 млн гривень.

Згідно з умовами закупівлі, підрядник проведе капітальний ремонт у гуртожитку військового містечка №53,  у місті Яворів, до 31 грудня 2022 року.

Наразі ТОВ фірма «Екорембуд ЛТД» очікує рішення про визнання її переможцем. Протокол розкриття опублікували сьогодні, 5 квітня.

Відповідно до даних аналітичної системи Youcontrol, власниками компанії є Володимир Вознюк та Почтаренко Леонід Григорович. Зокрема в засновниках компанії виступає окрім них, Почтаренко Роман Леонідович.

Варто зазначити, Володимир Вознюк є батьком екснардепа Юрія Вознюка, котрий був народним депутатом 8 скликання з 2014 по 2018 рік від партії «Народний Фронт».

Окрім того, його батько Володимир Вознюк, та два його бізнес-партнери Роман Почтаренко, та Леонід Почтаренко були помічниками Юрія Вознюка у Верховній раді.

Відповідно до сайту Chesno, екснардеп за свою політичну кар’єру змінив 5 політичних партій.

Був помічений у кнопкодавстві.

Окрім того, екснардеп фігурував у різних антикорупційних розслідуваннях. Зокрема, на округ народного депутата Юрія Вознюк від “Народного фронту”, який голосував за бюджет 2018 року, виділили 80,3 млн грн субвенцій, частину яких, а саме 4 млн гривень на закупівлю дитмайданчиків, освоїли фірма його дружини та кума.

Також, перебуваючи в статусі народного депутата, Юрій Вознюк був ініціатором поправки, котра лобіювала інтереси виробників «зеленої» енергії, та яка б у разі затвердження заощадила для бізнесу Ріната Ахметова 3 мільярди гривень податків.

Варто зазначити, компанія ТОВ «Екорембуд ЛТД» за час свого існування брала участь в 11 тендерах, з котрих виграла 5 на загальну суму 32,40 млн гривень.

Зокрема, найбільше компанія отримала коштів від АТ «Укртранснафта» – 19 млн гривень, та від департаменту з питань будівництва та архітектури рівненької обласної державної адміністрації – 12,3 млн грн.

категорії
Економіка

Публікації по темі