«Розмір зарплати в «Приватбанку» перевищує оплату у великих банках», – Сергій Рибалка

Розмір винагороди членів наглядової ради щонайменше в 2-3 рази перевищує середній по ринку.

В «Приватбанку» після націоналізації розмір винагороди членів наглядової ради щонайменше в 2-3 рази перевищує середній по ринку розмір оплати праці членів наглядових рад інших, навіть великих банків.

Про це у своєму блозі повідомив народний депутат Сергій Рибалка.

Політик зазначив, що по більшості держпідприємств, які є монополістами, неможливо провести порівняння відповідності оплати праці вищого менеджменту порівняно з підприємствами приватного сектора.

«Аналогічна ситуація і в порівнянні з рівнем оплати праці вищого менеджменту наших держпідприємств з рівнем оплати праці аналогічних компаній в інших країнах. Так, зарплата глави НАК Нафтогаз Коболєва в 2017 році становила в еквіваленті 1539215 євро., Фіксована частина річної заробітної плати СЕО компанії Shell Бен Ван Берда (Ben van Beurden) за 10 місяців 2017 склала 1,490,000 євро і у його наступника за 2 місяці 198 тис євро. CEO Total Патрік Пуян (Patrick Pouyanné) по 2017 отримав заробітної плати 1400000 євро. Середня зарплата в Нідерландах в 2017 році становила 2855 євро, у Франції – 2957 євро. В Україні – менше 300 євро», – розповів Рибалка.

Нардеп підкреслив, що потрібно враховувати наступне співвідношення при визначенні рівня зарплат «ефективних менеджерів», що, знову ж таки, вирішується за рахунок максимальної планки.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини