Садовий виділив 20 мільйонів з бюджету розвитку: на що цього разу?

ЛМКП "Львівводоканал" поповнить статутний капітал одразу на 15 мільйонів гривень.

Зокрема кошти з бюджету розвитку будуть використані як внески до статутних капіталів двох підприємств і як оплата за виконання ремонтних та будівничих робіт. Мова йде про 19 млн 954 тис. гривень.

Про це йдеться у Розпорядженні № 213 від 13 травня 2019 року.

Зокрема Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики перерахують кошти в сумі 535 тис. грн, які передбачені на виготовлення ПКД для капітального ремонту системи опалення ДНЗ № 1, – капітальний ремонт приміщень з метою відновлення ДНЗ № 97, капітальний ремонт спортивного майданчика у СЗШ №, капітальний ремонт спортивних майданчиків у закладах загальної середньої освіти. Окрім того, виплатять аванс на об’єкті “Будівництво підйомної платформи для перевезення людей з особливими потребами у СЗШ № 95 на вул. І. Кавалерідзе, 15” – 329 059,13 грн.

Франківська районна адміністрація отримає 75 тис. 108 гривень від міської ради. Фінансування передбачене для оплати капітального ремонту житлового фонду, а також ремонту дворів, внутрішньоквартальних доріг та тротуарів.

Кошти також отримає комунальна установа Інститут міста як внески до статутного капіталу. Міська рада виділила їм 726 тис. гривень з бюджету розвитку. Між тим, ЛМКП “Львівводоканал” поповнить статутний капітал одразу на 15 мільйонів гривень.

Окрім цього, 31 тисячу гривень отримає Управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики. Установа перерахує кошти для оплати виконаних робіт з облаштування системи відеонагляду, структурованої кабельної системи близкавкозахисту та системи радіофікації приміщень на вул. Угорській, 2 під соціальний гуртожиток.

Двадцять чотири тисячі гривень заплатить місто за придбання обладнання та предметів довгострокового користування для комунального закладу “Соціальний готель”.

Також кошти отримають Сихівська та Залізнична районні адміністрації за капітальні ремонти доріг та тротуарів, а також виконання міської програми технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації  ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я м. Львова на період 2017-2023 років: 822 тис. і 645 тис. відповідно.

Окрім іншого, Львів перерахує субвенцію до міського бюджету м. Винники для оплати капітального ремонту і облаштування приміщення для заняття спортом на вул. Винна Гора, 5-г школи єдиноборств та самооборони для дівчат та хлопців та будівництво сучасного дитячого ігрового майданчика на вул. Винна Гора.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі