СБУ через 9 років заявила про розкриття справи щодо викрадення ексголови «Нафтогазвидобування»

СБУ через 9 років заявила про розкриття справи щодо викрадення ексголови «Нафтогазвидобування»

СБУ повідомила про розкриття викрадення у 2012 році топ-менеджера приватної газовидобувної компанії «Нафтогазвидобування» Олега Семінського, який тепер є народним депутатом від «Слуги народу».

Досудове слідство встановило, що замовив злочин колишній бізнес-партнер потерпілого. Замовник був народним депутатом України кількох скликань та очолював Міністерство транспорту та зв’язку. Задокументовано, що до здійснення злочину він залучив групу виконавців, у тому числі представників «кримінального світу».

Варто зазначити, що ймовірно йдеться про Миколу Рудковського, його як замовника свого викрадення раніше публічно називав сам Семінський.

Потерпілого викрали і незаконно позбавили волі на понад 3 роки Чоловіка систематично катували та вимагали виплатити замовнику злочину неіснуючий борг у 200 мільйонів доларів США.

У межах провадження повідомлено про підозру 5 особам, причетним до вказаних злочинів за ст.ст.127 (катування), 146 (викрадення людини) та 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають обшуки за місцями проживання та офісів фігурантів злочину.

Довідка:

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

категорії
Економіка

Публікації по темі