СБУ проводить обшуки у Кабміні, ДПС, ДФС і “Спецтехноекспорті”

Як зазначили у повідомленні, СБУ виявила факти заволодіння майже 6,7 мільйонами доларів у оборонній сфері при укладанні іноземною компанією зовнішньоекономічного контракту з одним із підприємств "Укроборонпрому".

Співробітниками Служби безпеки проводять обшуки у приміщеннях Кабінету Міністрів, Державної прикордонної служби та Державної фіскальної служби, а також у держпідприємстві “Спецтехноекспорт”.

Про це повідомляє прес-служба СБУ на офіційному сайті.

Як зазначили у повідомленні, СБУ виявила факти заволодіння майже 6,7 мільйонами доларів у оборонній сфері при укладанні іноземною компанією зовнішньоекономічного контракту з одним із підприємств “Укроборонпрому” з постачання Державній прикордонній службі підвісної системи раннього виявлення.

Слідчі дії, що тривають наразі, спрямовані на вилучення оригіналів документів та інших речей і предметів, які мають доказове значення у кримінальному провадженні, зазначили у Службі безпеки.

Нагадаємо, з 2012 року Служба безпеки України розслідує 6 справ щодо доведення підприємств і банків до банкрутства. За даними відомства, протягом 2012-2019 років слідчі СБУ розслідували 6 кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів, передбачених статтями 218-1 (Доведення банку до неплатоспроможності) та 219 (Доведення до банкрутства) ККУ.

категорії
Економіка

Публікації по темі