Що кажуть в раді НБУ про курс гривні і ПриватБанк

Курс гривні до долара буде залежати від перших призначень і перших політичних, економічних рішень нової команди.

Заступник голови ради Нацбанку прокоментував результати виборів президента та ситуацію з ПриватБанком.

Про це Радіо Свобода сказав почесний президент Київської школи економіки, заступник голови Ради НБУ Тимофій Милованов, передає Ліга.Фінанси.

Курс гривні до долара буде залежати від перших призначень і перших політичних, економічних рішень нової команди.  За його словами, курс гривні до долара та інших світових валют від результатів виборів “зараз ще не залежить”.

“Все буде залежати від економічної політики, яка буде впроваджуватися. Думаю, що ринки, економіка і люди в цілому придивляться до того, які будуть перші призначення, перші політичні, економічні рішення нової команди, хто буде в цій команді”, – зазначив Милованов. Крім того, він заявив, що НБУ продовжить юридичне оскарження рішень судів першої інстанції про націоналізацію ПриватБанку.

“З економічної точки зору банк був не в змозі виконувати свої зобов’язання, і тому його потрібно було або закривати, або націоналізувати. Закривати його було небезпечно, це великий банк, і до великим банкам у всіх країнах ставляться по-іншому …”, – зазначив заступник голови Ради НБУ.

Нагадаємо, в суботу, 20 квітня, Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування Приватбанку, отриманими до входження держави в капітал.

категорії
Економіка

Публікації по темі