Щорічно Україна недоотримує більше мільярда гривень

Це кошти за ненараховані штрафи за перевантаження авто

Кожного року держава недоотримує  від 447 млн ​​до 1 млрд 341 млн грн за ненараховані штрафи. Вони стосуються надмірного завантаження на дорогах вантажних автомобілів.

Про це йдеться у Звіті про результати аудиту ефективності використання коштів спеціального фонду Державного бюджету України Укртрансбезопасності, передає finance.ua.

“Прорахунки в управлінні Укртрансбезпеки привели до того, що Державний бюджет України за прогнозними оцінками Рахункової палати недоотримує щорічно від 447 млн ​​до 1 млрд 341 млн гривень (в залежності від інтенсивності роботи) від ненарахованих штрафів за наднормативне навантаження великогабаритного транспорту на дорогах України”, – йдеться в звіті.

Також ще одним проблемним питанням є будівництво Укравтодором та органами місцевої влади майданчиків, де буде проводитися габаритно-ваговий контроль.

“При мінімальній потребі в 200-250 майданчиках на сьогодні їх всього 141, з яких використовуються 121, інші вимагають проведення відновлювальних робіт. По Києву і Київській області при мінімальній потребі 32-35 майданчиків не працює жодна, хоча є 19 “, – зазначено в аудиті.

категорії
Економіка

Публікації по темі