Система Укрпошти «Поштовий переказ» – лідер за обсягами переказів у 2018 році у межах України

За минулий рік Укрпошта здійснила 124,9 млн переказів на загальну суму 40,8 млрд гривень.

Система “Поштовий переказ” посіла перше місце за обсягами переказів у 2018 році у межах України та увійшла до переліку «соціально важливих».

Про це повідомив Національний банк України у річному звіті про підсумки діяльності платіжних систем за 2018 рік, передає прес-служба Укрпошти.

За минулий рік Укрпошта здійснила 124,9 млн переказів на загальну суму 40,8 млрд гривень. Це на 4,1 млрд гривень більше, ніж у 2017 р. Протягом останніх трьох років обсяги грошових переказів через Укрпошту зростали: у 2016 р. – вони становили 1,1 млрд доларів, у 2017 р.– 1,3 млрд доларів, у 2018 р. – 1,4 млрд доларів. Середня сума переказу через Укрпошту склала 327 грн.

За даними Національного банку України, частка Укрпошти на ринку за обсягами переказів склала 25,2%.

Довідка

Національний банк України відносить систему «Поштовий переказ» до «соціально важливих», тобто таких,За що здійснюють більше 10% внутрішньодержавних та транскордонних переказів та більше 10% операцій з використанням електронних платіжних засобів. За допомогою «Поштового переказу» можна переказувати кошти як в межах України, так і за кордон.

Нагадаємо, “Укрпошта” від 1 травня цього року підвищить тарифи для двох видів міжнародних поштових відправлень. Укрпошта оновлює тариф для двох категорій міжнародних відправлень. З 1 травня міжнародні відправлення «дрібний пакет» та «мішок М» будуть доставлятися за зміненою ціною. З наступного місяця вартість зросте на 0,5 долара – з 2 до 2,5 доларів.

категорії
Економіка

Публікації по темі