Скоро на українському ринку з’являться e-Crafter

На Осінньому Будівельному Форумі проводиться демонстрація електромобілів

Компанія Volkswagen презентувала електричний e-Crafter ще два роки тому. І поки світ використовує такі автомобілі, Україна ще готує до них свій ринок.

«E-Crafter продається інтенсивно, але поки що не в Україні. В нас ще немає тої технічної бази та сертифікованих спеціалістів. Тому впровадження e-Crafter в Україні – це досить трудомісткий процес. Потрібно забезпечення обладнанням, спеціалістами, і само-собою відповідними заправними станціями, бо в таких авто батарея дуже великої ємності, потрібні потужні електрозаправки, які б могли їх швидко заправляти. Звичайно, що майбутнє – за електрикою та енергозберігаючими технологіями, які не шкодять довкіллю, тому в Україні вже відбувається підготовка спеціалістів для обслуговування e-Crafter», – розповів на Осінньому Будівельному Форумі Любомир Чех, співробітник автосалону Volkswagen.

Найбільше таких автомобілів використовують Скандинавські країни та США, а в Україні, за думкою Любомира Чеха, вони з’являться на ринку через років 2-3.

Зазначимо, що e-Crafter оснащений електродвигуном у 100 кВт. Він призначений для міських маршрутів, тому розвиває максимальну швидкість – 80 км/год.

категорії
Всі новиниЕкономіка

Публікації по темі