Соціальні виплати наступного року виплачуватимуть із державного бюджету

Відтак, обсяг обласного бюджету скоротиться вдвічі.

Серйозний фінансовий ресурс у вигляді пільг, субсидій, допомог сім’ям з дітьми, грошового забезпечення батькам-вихователям у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях у 2020 році буде передано на фінансування з державного бюджету.

Відтак, обсяг обласного бюджету скоротиться вдвічі. Про це сьогодні під час апаратної наради розповів директор департаменту фінансів Олег Демків, – інформує пресслужба ЛОДА.

«Це не означає, що не буде цього фінансового ресурсу, це означає, що буде зовсім інше джерело фінансування цих видатків: державний, а не обласний бюджет. Викликом є також зміна системи фінансування охорони здоров’я. Видатки на утримання бюджетних установ у вигляді медичної субвенції передбачається лише на перший квартал. Із 1 квітня всі інші фінансування вторинної та третинної медицини переходить також на фінансування з державного бюджету через Національну службу здоров’я України. Відповідно це ще один фактор, який зменшує обсяг обласного бюджету», – зазначив Олег Демків.

Відносно обсягу 2019 року, обласний бюджет на 2020 рік втратив 56% і становитиме приблизно 5,7 мдрд грн.

Однак значне надходження – більше 350 млн грн – обласний бюджет отримає завдяки субвенції на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг. Цьогоріч ця субвенція становила 736 млн грн, у 2020 році вона становитиме 1 млрд 95 млн грн.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі