Сьогодні на сесії ЛМР прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік

Сьогодні відбулося пленарне засідання 17-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

Сьогодні відбулося пленарне засідання 17-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

Сьогодні, 14 лютого на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.

“Ми розприділяємо залишок субвенцій з Державного бюджету на цілі, які були передбачені цією субвенцією. А також залишок спеціального фонду – кошти, що надійшли від порядку відшкодування витрат від сільськогосподарського виробництва.”, – повідомив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Зокрема, 1 мільйон 35 тисяч гривень із залишку субвенцій з Державного бюджету України направлять на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій для завершення робіт в установах освіти. Та 615 тисяч гривень з залишку спеціального фонду переведуть на виконання ухвали міської ради “Про проведення нормативної грошової оцінки земель міста Львова”.

У 2019 році з вільного залишку коштів направлять 5 млн гривень на поточний ремонт доріг у Франківській адміністрації. Також планують збільшити обсяги бюджету розвитку на 12,5 млн гривень та виділити 400 тисяч на забезпечення роботи виборчих дільниць для проведення виборів.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі