Спред по випуску єврооблігацій Укрзалізниці був найнижчим серед державних компаній випусків залізниць колишньої СНД

Таких висновків дійшли міжнародні аналітики після порівняння розміщень державних залізничних компаній країн колишньої СНД.

Спред випуску єврооблігацій Укрзалізниці був найнижчим серед випусків залізниць колишньої СНД. Таких висновків дійшли міжнародні аналітики після порівняння розміщень державних залізничних компаній країн колишньої СНД.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Зокрема, спред по випуску єврооблігацій Укрзалізниці становив 1,30х проти показника 1,33х Грузинської залізниці, 1,56х АТ НК «КТЖ» (Казахстан) та 1,53х РЖД (РФ).

Нагадаємо, на початку липня поточного року Укрзалізниця здійснила залучення зовнішньої позики з міжнародного ринку капіталу на суму 500 млн дол США. Позика надана внаслідок розміщення облігацій участі в позиці (LPN) на Ірландській фондовій біржі (Irish Stock Exchange, ISE). Спред по випуску єврооблігацій Укрзалізниці був найнижчим серед випусків залізниць колишньої СНД.

Цього вдалося досягнути завдяки підтримці Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, а також злагодженій, високопрофесійної роботі команд організаторів залучення, юридичних радників та АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що вихід Товариства на міжнародний ринок капіталу, став першим з 2013 року розміщенням для державних корпорацій позичальників з України. Він має  найнижчий з 2011 року купоном серед квазісуверенних позичальників з України. Також випуск єврооблігацій Укрзалізниці викликав високу зацікавленість інвесторів і характеризується аналітиками ринку як один із найуспішніших серед державних корпорацій за останні роки. Загальна пропозиція інвесторів склала близько 2,5 млрд. дол США, що майже в 5 разів перевищила заявлений обсяг, що свідчить про довіру та позитивне ставлення інвесторів до АТ «Укрзалізниця».

Довідка

Спред – різниця між ринковими ставками ціни облігацій виражена в базових пунктах відсотка

категорії
Економіка

Публікації по темі