Сталий розвиток “Укрзалізниці” є питанням національної значущості, − Володимир Омелян

Міністр інфраструктури наголосив, що 2019 рік має стати роком якісних змін у розвитку залізничної інфраструктури України. 

Сталий розвиток “Укрзалізниці” є питанням національної значущості. Це компанія №1 України і повинна бути компанією №1 Східної Європи.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає прес-служба Міністерства.

Міністр інфраструктури наголосив, що 2019 рік має стати роком якісних змін у розвитку залізничної інфраструктури України.

Розроблено проект закону про залізничний транспорт, прийняття якого дасть галузі абсолютно нові перспективи. Цього року запускають в експериментальному режимі  приватну тягу. “Разом з цим ми дбаємо про самих залізничників – основний капітал компанії. По-перше, ми підвищуємо на 15% зарплату працівників. По-друге, ми ініціюємо скорочення зарплати членів правління і адміністративного персоналу. Люди, які працюють – отримують гарні гроші і відповідають за свою роботу”, − заявив Володимир Омелян.

Очільник Міністерства наголосив, що для Уряду України зараз ключове – забезпечити якісне пасажирське сполучення.

“Ми віримо, що цього року ми зробимо так само, як з “Укрпоштою”, і “Укрзалізниця” нарешті отримає кошти з державного бюджету на закупівлю нових пасажирських потягів, на ремонт пасажирських вагонів. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб в компанії був порядок, щоб в компанії працювали фахові чесні залізничники. Дякую вам, що ви працюєте, що вірите в залізницю. І я переконаний, що разом ми зможе зробити те, чого чекають люди України – доступне та якісне пасажирське сполучення залізницею”, − підкреслив Володимир Омелян.

категорії
Економіка

Публікації по темі