Степан Кубів презентує українську продукцію у Китаї

Метою візиту є презентація української продукції у рамках Національної експозиції України.

Протягом 5-8 листопада Степан Кубів перебуватиме з робочим візитом у місті Шанхай.

Інформацію оприлюднили на Урядовому порталі.

«5-8 листопада у українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим перебуватиме у Китайській Народній Республіці з робочим візитом для участі у Китайській міжнародній імпортній виставці – China International Import Expo 2018 (CIIE 2018)», – зазначено в повідомленні.

Вказано, що метою візиту є презентація української продукції у рамках Національної експозиції України, а також участь в Міжнародному торгово-економічному Форумі «Хунцяо» в рамках Першої Китайської міжнародної імпортної виставки.

У ході візиту Степан Кубів також проведе низку двосторонніх зустрічей з високопосадовцями Китайської Народної Республіки та інших країн – учасниць виставкових заходів.

На сайті Мінекономрозвитку раніше зазначали перелік продукції, яка буде представлена національним стендом на міжнародній виставці у Китаї.

Зокрема, це є гаджети для запису і перетворення голосових нотаток у текст (Senstone), інтерактивні столи (Kodisoft), інтеграція безпілотних технологій (DroneUA), інтерактивні екосистеми для дітей (Art&Code), виробництво систем і засобів радіаційного контролю (ПП «НВПП «Спаринг-Віст Центр») і тд.

Довідка: Національний стенд України на China International Import Expo 2018 (CIIE 2018) – це стилізований простір, де презентовані українські товари та послуги за напрямками інвестиції, харчова і переробна промисловість, індустріалізація та машинобудування, креативні індустрії, інформаційно-комунікаційні технології (IT та інновації), туризм та освіта.

категорії
Економіка

Публікації по темі