Стратегія розвитку Укрзалізниці вже майже готова та незабаром буде представлена Уряду

Загалом, стратегія розрахована на 5 років, однак основні завдання мають бути реалізовані впродовж року-двох.

Наглядова рада АТ «Укрзалізниці» та менеджмент компанії завершують роботу над розробкою стратегії розвитку Укрзалізниці.

Про це розповів голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер, передає прес-служба компанії.

Наразі вже існує цілісна стратегія, яку одностайно схвалила наглядова рада компанії та яка незабаром буде представлений уряду.

За словами Шевкі Аджунера, питання затвердження стратегії має бути підтримане не тільки Урядом, а й іншими стейкхолдерами: «Рушійною силою нашої стратегії є орієнтованість на клієнтів як у вантажних перевезеннях, так і в пасажирській сфері».

«Серед першочергових завдань – реформування системи прийняття рішень у компанії. Коли ключові процеси, такі як закупівлі, капітальні інвестиції, планування утримання та ремонтів, проходитимуть на рівні головного виконавчого офісу, а не на різних регіональних рівнях, як було раніше, тоді вони стануть більш організованими, фінансово ефективнішими та контролюватимуться належним чином», – зазначив голова наглядової ради Укрзалізниці.

Також, на думку Шевкі Аджунера, фундаментальним для розвитку компанії є створення фінансово-економічної стабільності: «Проблема у тому, що в минулому Укрзалізницю змушували надавати послуги за якомога нижчими цінами, а часом навіть нижче собівартості. І наслідком цього стали брак фінансових ресурсів, поганий стан наших активів, особливо в локомотивному секторі. Наша стратегія дозволить Укрзалізниці робити необхідні інвестиції, щоб забезпечувати конкурентоспроможність української економіки і працювати для громадян України».

Загалом, стратегія розрахована на 5 років, однак основні завдання мають бути реалізовані впродовж року-двох. Це не статичний, а динамічний документ, який доводитиме свою дієвість на ринку.

категорії
Економіка

Публікації по темі