Стратегію Укрзалізниці офіційно передано на погодження уряду

Вперше в історії Укрзалізниця матиме затверджений консолідований документ, у якому сконцентровані ключові вектори розвитку компанії.

Стратегію АТ «Укрзалізниця» на 2019-2023 рр. офіційно передано на погодження Кабінету Міністрів України.

Повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Визначальний документ розвитку компанії у середньостроковій перспективі, над яким тривалий час працювала команда фахівців та експертів, удосконалено з урахуванням усіх коментарів причетних міністерств та очікувань акціонера.

«Очікуємо на погодження Стратегії АТ «Укрзалізниця» акціонером – Кабінетом Міністрів України. Після цього її затвердить Наглядова Рада акціонерного товариства і документ набере чинності», — розповів Євген Кравцов.

За його словами, вперше в історії Укрзалізниця матиме затверджений консолідований документ, у якому сконцентровані ключові вектори розвитку компанії за бізнес-вертикалями, що відповідає концепції реформування.

«У стратегії відображена модель Укрзалізниці як вертикально інтегрованої компанії, окреслені основні підходи до формування корпоративних політик, визначені принципи соціального розвитку компанії», — зазначив Євген Кравцов.

За його словами, Укрзалізниця має потенціал у середньостроковій перспективі перетворитися на економічно потужну, клієнтоорієнтовану та інноваційну компанію. Для цього необхідно більше ринкових підходів, великі інвестиції та виважена державна підтримка. «Стратегія Укрзалізниці – це стратегія успіху, трансформації, викликів, ефективних дій, кращих світових практик та руху вперед», – підкреслив голова правління АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що Укрзалізниця відтепер буде розвиватися згідно стратегії. Уряд вбачає корпоративні трансформації в Укрзалізниці перш за все в посиленні соціальної відповідальності. Соціальний захист та турбота про працівників мають стати основою реформаторських рішень Наглядової ради та нового Правління компанії.

категорії
Економіка

Публікації по темі