Суд відпустив голову Держрезерву під особисте зобов’язання

Суд поклав на підозрюваного низку процесуальних обов’язків.

Голосіївський районний суд Києва обрав підозрюваному в службовій недбалості Вадиму Мосійчуку, голові Державного агентства резерву,  запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання і зобов’язав здати паспорт для виїзду за кордон

Про це повідомила Надія Максимець, Прес-секретар Прокуратури міста Києва.

За словами речниці, на засіданні у п’ятницю одразу 8 народних депутатів виявили бажання взяти підозрюваного Вадима Мосійчука на поруки. “Суд частково задовольнив клопотання прокуратури, застосувавши до підозрюваного запобіжний захід, однак не у вигляді нічного домашнього арешту з вдяганням електронного браслета, а у вигляді особистого зобов’язання”, – повідомила вона.

Зазначимо, Прокуратура вимагала домашній арешт із носінням електронного браслета.

За словами Максимець, суд поклав на підозрюваного низку процесуальних обов’язків, а саме – утриматися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні, прибувати за кожною вимогою слідчого, прокурора або суду, повідомляти про зміну місця проживання та здати документи для виїзду за кордон.

Додала, що строк дії відповідної ухвали – до 3 грудня 2018 року.

Нагадаємо, 4 жовтня Київська прокуратура оголосила про підозру і провела обшуки у керівника Держрезерву Вадима Мосійчука. Його підозрюють у завданні державі збитків на суму 6 млн гривень.

категорії
Економіка

Публікації по темі