Світовий банк назвав реформи, яких очікує від українського уряду

Світовий банк виділить фінансову підтримку Україні на початку 2020 року, але потрібні реформи. У Міністерстві фінансів очікують, що Світовий банк виділить фінансову підтримку Україні на початку 2020 року, але...

Світовий банк виділить фінансову підтримку Україні на початку 2020 року, але потрібні реформи.

У Міністерстві фінансів очікують, що Світовий банк виділить фінансову підтримку Україні на початку 2020 року, але потрібні реформи.
Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів за підсумками зустрічі української делегації з представниками СБ у Вашингтоні.

Світовий банк очікує, що Україна продовжуватиме виважену фіскальну політику, спрямовану на зменшення розміру державного боргу, запровадження корпоративного управління у державних банках.

Також для отримання підтримки Україні потрібно провести земельну реформу та забезпечити фінансову підтримку фермерів.

«Ці та інші заходи можуть дозволити Україні отримати фінансову підтримку від Світового банку вже на початку 2020 року», — повідомили у Мінфіні.

15 жовтня українська делегація вирушила до Вашингтону на світові збори Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

Під час заходів у Вашингтоні український уряд мав і заплановані зустрічі з МВФ щодо нової кредитної програми для України. За їх підсумками стало відомо, що місія МВФ планує найближчими тижнями повернутися до України для відновлення переговорів.

Напередодні МВФ запровадив нову економічну класифікацію країн. Згідно з нею Україна входить до групи Emerging and Developing Europe (Нова Європа, що розвивається). Натомість Союз незалежних держав (СНД) ліквідовано.

Світовий банк прогнозує прискорення зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2020 році з 3% до 3,7%.

категорії
Економіка

Публікації по темі