Світовий борг МВФ становить понад 86 тис доларів США на людину

В середньому світовий борг більш ніж в два з половиною рази перевищує середній дохід на душу населення.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) встановив, що світовий борг досяг рекордно високого рівня у 184 трлн. доларів США.

Про це йдеться в останньому оновленні бази даних МВФ.

Дані МВФ показують, що в середньому світовий борг в даний час перевищує 86 тис. доларів США на людину, що більш ніж в два з половиною рази перевищує середній дохід на душу населення. Оновлена цифра світового боргу дорівнює 225% світового ВВП у 2017 році.

«На частку трьох найбільших позичальників в світі (США, Китаю і Японії) припадає більше половини світового боргу, що перевищує їх частку в світовому виробництві», – йдеться в повідомленні МВФ.

Набір даних включає загальний валовий борг (приватного і державного) нефінансового сектора для незбалансованої групи з 190 країн з розвиненою економікою, країн з ринковою економікою та країн з низьким рівнем доходу, починаючи з 1950 року.

Нагадаємо, як повідомляли, Національний банк України очікує на отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду до 25 грудня 2018 року у розмірі від 1,4 до 1,9 млрд дол.

“Засідання Ради директорів МВФ заплановане на вівторок, 18 грудня, де буде розглядатися українське питання. Ми очікуємо позитивне рішення по прийняттю програми Stand-by на заміну діючої сьогодні програми розширеного фінансування. Ми очікуємо, що черговий транш надійде після прийняття рішення, тобто, до Різдва (25 грудня — ред.), як я вже говорив в одному з інтерв’ю”, — заявив голова Нацбанку.

Смолій розповів, що вони розраховують на отримання траншу у сумі від 1,4 до 1,9 млрд дол.

категорії
Економіка

Публікації по темі