Тарифи на транспортування нафти планують підвищити

В Україні планується поетапне зростання тарифів на транспортування нафти.

В Україні планується поетапне зростання тарифів на транспортування нафти. Перший етап запланований на I квартал 2019 року, повідомляє “Укртранснафта”.

“Планується поетапне підвищення тарифів на транспортування нафти. Перший етап підвищення тарифів на послуги транспортування нафти магістральними нафтопроводами для вітчизняних споживачів заплановано на I квартал 2019 роки”, – повідомили в компанії.

Як пояснили в “Укртранснафті”, влітку 2017 року НКРЕКП прийняла постанову про затвердження нового Порядку формування тарифів на транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними трубопроводами.

Зі свого боку “Укртранснафта” підготувала пакет документів для зміни існуючих тарифів на транспортування нафти, які б враховували специфіку роботи нафтотранспортної системи України в сучасних умовах і дозволили б запровадити ефективну економічно обґрунтовану тарифну політику.

Запропоновані розрахунки винесли на громадське обговорення. В результаті чого сторони дійшли згоди, що вітчизняні підприємства нафтовидобувної і нафтопереробної галузей не готові до стрімкого підвищення тарифів, і це призведе до значного фінансового навантаження на українського замовника.

“З огляду на це,” Укртранснафта “запропонувала поетапний перерахунок тарифів – протягом трьох років. На початку 2018 року Товариство подало відповідні пропозиції в НКРЕКП з метою внесення змін до порядку тарифікації”, – відзначили в компанії.

категорії
Економіка

Публікації по темі