“Татра-Юг” показала, яким буде її перший низькопідлоговий трамвай

Виробничі потужності компанії знаходяться в Дніпрі на майданчиках заводу "Південмаш".

Українська компанія “Татра-Юг” має намір приступити до випуску повністю низькопідлогових трамваїв. Нову модель виробник планує презентувати на виставці InnoTrans 2018 , яка пройде у вересні в Берліні.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на “Татра-Юг”.

Тим часом, компанія вже показала ескіз, на якому видно, як будуть виглядати її нові трамваї моделі К-1Т206. “Розроблений трамвай має модульну конструкцію, а також має 100% рівень низької підлоги. Довжина вагона може бути продовжена шляхом додавання секцій (до 5 секцій в загальному). Трамвай втілює в собі сучасний дизайн і передові технології”, – прокоментували в “Татра-Юг”.

Варто зазначити, що зараз компанія також працює з моделлю К-1М6. Перший трамвайний вагон цієї моделі пройшов випробування в Кам’янському та Дніпрі, а в травні був доставлений для тестування до Києва.

Також виробник виконує замовлення для єгипетській Олександрії. Влітку перший трамвай для африканського замовника почав ходові випробування в Дніпрі.

“Татра-Юг” – вітчизняний виробник з 95% локалізацією виробництва в межах України. Головний офіс компанії знаходиться в Одесі, виробничі потужності – в Дніпрі на базі ДП “ВО ПМЗ ім. Макарова”.

категорії
Економіка

Публікації по темі