ТОП-10 виявлених ознак порушень антикорупційного законодавства у червні

НАЗК склоло рейтинг виявлених ознак порушень антикорупційного законодавства
Джерело: economics.unian.ua

НАЗК склало рейтинг виявлених ознак порушень антикорупційного законодавства у червні

На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції, 3 обґрунтовані висновки за результатами перевірки декларацій, поданих народним депутатом України Нестором Шуфричем. Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на суму 14,3 млн грн у декларації за 2015 рік (виправленій), 14,2 млн грн – у декларації за 2016 рік (виправленій) та 13,1 млн грн – у декларації за 2017 рік.

Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Друге місце у рейтингу дісталося 2 обґрунтованим висновкам за декларування недостовірних відомостей, складеним стосовно депутата Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Оксани Кулагіної. За результатами перевірки декларацій, поданих депутатом за 2016 та 2017 роки, встановлено недостовірні відомості на суму 20,3 млн грн та 2,9 млн грн відповідно.

На третьому місці обґрунтований висновок за декларування недостовірних відомостей, складений стосовно судді Шевченківського районного суду м.Чернівці Олександри Літвінової. За результатами перевірки декларації, поданої суддею за 2017 рік, встановлено недостовірні відомості на суму 6,7 млн гривень.

Загалом у червні 2019 року НАЗК виявило ознаки 135 порушень антикорупційного законодавства.
Зазначаємо, що затвердження обґрунтованого висновку, направлення його до правоохоронних органів, а також складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування або провадження у справі про адмінправопорушення у судовому порядку відповідно.
категорії
ЕкономікаНовиниПолітика

Публікації по темі