Торік в області субсидію отримали майже 460 тисяч сімей

Львівська область  торік одержала 8887 пакунків малюка. 

За опалювальний період 2017-2018 року станом на травень субсидію отримали майже 460 тисяч родин що  становить майже 56 %  усього населення області. За підсумками неопалювального періоду та початку опалювального станом на січень  – майже 200 тис осіб.

Про це повідомила сьогодні під час звіту Наталія Кузяк, директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, передає прес-служба ЛОДА.

“Станом на сьогодні субсидію отримують понад 202 тисячі осіб, що становить майже 25 %. усього населення області. На сьогодні потрібно підтримувати людей, які дійсно цього потребують”,  – зазначила Наталія Кузяк.

За її словами, також торік 151 тисяча родин отримала різноманітні соціальні виплати, спрямовані на підтримку виховання дітей, а також допомогу отримали 65 тисяч малозабезпечених сімей.

Окрім того, Наталія Кузяк зазначила, що Львівська область  торік одержала 8887 пакунків малюка.

Пакунок малюка» безкоштовно надають породіллі у межах дії постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та покликаний допомогти українським родинам забезпечити новонароджених найнеобхіднішими і високоякісними речами”, – зазначила Наталія Кузяк.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що відповідно до ухвалених Урядом рішень з 1 січня 2019 року, розпочато виплату субсидій у безготівковій формі для тих домогосподарств, яким субсидію було призначено з 2019 року. Ця система передбачає перерахування сум субсидій на спеціальні рахунки, з яких сплачуватимуться житлово-комунальні послуги, та подальшу виплату в готівковій формі усіх заощаджених коштів після закінчення опалювального сезону.

Запланована на березень виплата субсидій у готівковій формі тим громадянам, яким субсидію було призначено у жовтні минулого року, передбачає виплату готівкою усієї суми призначеної субсидії людям для сплати ними житлово-комунальних послуг.

категорії
Економіка

Публікації по темі