ТОВ “Алов”: компанія на території Розвадівської ОТГ набирає обертів у виробництві

Діяльність компанія розпочала у 2017 році та вже другий здійснюють повноцінну роботу з виготовлення асфальтобетону, а також з будівництва  та ремонту доріг, адже поруч із ТОВ «Алов» діє компанія ТОВ «Алов-буд».
Т

Поруч із ТОВ “Алов” діє ще одна компанія ТОВ “Алов-Буд”, яка безпосередньо займається укладкою доріг по всій Львівщині.

Діяльність компанія розпочала у 2017 році та вже другий здійснюють повноцінну роботу з виготовлення асфальтобетону, а також з будівництва  та ремонту доріг, адже поруч із ТОВ «Алов» діє компанія ТОВ «Алов-буд».

«Це фактично співдружність підприємств, адже не можна займатися всім процесом одній компанії, тому вона була розділена. Одна виготовляє асфальтобетон, а інша займається укладкою доріг. Таким чином на виробництві діє повний цикл виробництва», – зазначив директор ТОВ «Алов-Буд» Володимир Мартишин.

У компанію понад 7 млн євро інвестував громадянин Азербайджану Алієв Зіяддін Ісмаїл Огли. Сьогодні у  розпорядженні виробництва близько 18 га землі, на якій встановили виробничу лінію швейцарсько-італійського заводу Аmman. Такий завод за годину здатний виробляти 180 тонн асфальту. Це є один із найпотужніших заводів, адже саме там діє повний цикл виготовлення асфальтобетону.

На виробництві залучено як місцевих робітників так і азербайджанців, та їх близько 10 чоловік, у зв’язку з тим, що немає спеціалістів на вузькопрофільну техніку. Саме тому, українські виробники працюючи, разом з тим в навчаються в іноземних спеціалістів.

Також Володимир Мартишин зазначив, що конкуренції не бояться, адже ринок не є зайнятим і роботи вистачить усім. Кожного місяця компанія закупляє нову техніку, спочатку було близько 25 одиниць та вже на кінець 2018 ця цифра сягає 50 одиниць.

В бюджет ОТГ компанія лише за оренду землі сплачує кожного місяці 100 тисяч гривень, крім того також нараховують податки, в зв’язку з тим, що компанія зареєстрована за місцем здійснення виробництва.

У 2017 році інвестиції в українську економіку з Азербайджану склали близько 10 млн євро, не враховуючи податків.

У 2018 році був також куплений мобільний завод Аmman продуктивністю в 160 тон. Усі деталі вже закуплені та поставлені, цього року його планують змонтувати, на що знадобиться близько місяць часу.  Завод може працювати на природньому газі і дизелі, щоправда на останньому собівартість робіт буде збільшуватись.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі