У 2018 році Мінфін заклав міцний фундамент для подальших реформ у податковій та митній сферах

У 2018 році Мінфін зробив важливі кроки для подальших реформ у податковій та митній сферах у 2019 році.

У 2018 році Мінфін зробив важливі кроки для подальших реформ у податковій та митній сферах у 2019 році.

Про це зазначено на стоірнці у Facebook Міністерства фінансів України.

Для боротьби з ухиленням від оподаткування  Міністерство фінансів України підписало конвенцію MLI, спільно з Національним банком України розробили законопроект про впровадження Плану дій BEPS, що підвищить ефективність податкового регулювання та запровадить єдині вимоги до прозорості ведення бізнесу в Україні за міжнародними стандартами.

Також Мінфін спростив використання РРО та продовжив плідну роботу над реалізацією закону про «Єдине вікно». Спільними діями Парламенту, Комітету та Мінфіну у законодавчій площині вдалося вирішити проблему автомобілів на іноземній реєстрації.

“Попереду у нас робота з пакетом євроінтеграційних законопроектів у галузі митного регулювання, пов’язаного із транзитом, уповноваженими економічними операторами та правами інтелектуальної власності”, – зазначається на сторінці міністерства.

А також, розпочали комплексну реформу ДФС шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби. Після роз’єднання митниці та податкової фокус робитиметься на сервісний підхід, адже кінцевою метою реформи є зменшення аж до відсутності адміністративного тиску на чесних та прозорих платників податків.

категорії
Економіка

Публікації по темі