У 2018 році надходження податків, зборів та платежів до місцевих бюджетів області зросли на понад 20%

Найбільшим платником податків, тобто той, який дає найбільш суттєву суму, є Львівська залізниця.

Упродовж 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 13,5 млрд грн податків, зборів та платежів, що на 2,6 млрд грн або 23,7% більше надходжень 2017 року.

Про це сьогодні, 7 лютого, під час звіту, розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

“Найбільшим платником податків, тобто той, який дає найбільш суттєву суму, є Львівська залізниця, як в частині пасажирських перевезень, так і вантажних. Тішить те, що у 20-ці найбільших платників податків значно більше є представників реального сектору економіки. Також тішить те, що ряд таких ключових платників податків у минулому році мали хорошу динаміку. Серед них варто відзначити ТЗОВ “Електроконтакт Україна”, ПП “Західний Буг” та ряд інших платників податків”, – розповів Олег Демків.

Нагадаємо, податкові міліціонери львівської області відзвітувати про результати роботи за 2018 рік.

Протягом 2018 року слідчими податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 96 кримінальних проваджень за фактами кримінальних правопорушень у сфері оподаткування.

Також закінчено досудове розслідування у 92-х кримінальних провадженнях. Скеровано до суду 39 матеріалів кримінальних проваджень з обвинувальним актом. Судами розглянуто матеріали 31-го кримінального провадження, винесено 21 обвинувальний вирок та 10 ухвал

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі