«У 2018 році Укрзалізниця відремонтувала майже 2 тис. км колій», – Євген Кравцов

Більшу частину робіт з ремонту та модернізації колій у 2018 році проводили по основних напрямках транс’європейської транспортної мережі.

Минулоріч Укрзалізниця відремонтувала загалом майже 2 тис.  км колій. Більшу частину робіт з ремонту та модернізації колій у 2018 році виконано на основних напрямках транс’європейської транспортної мережі (TEN-T), що сприятиме інтеграції України в європейську транспортну систему.

Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає прес-служба установи.

Це, за словами керівника компанії, найбільший показник за останні 5 років. Він зазначив, що більшу частину робіт з ремонту та модернізації колій у 2018 році проводили по основних напрямках транс’європейської транспортної мережі (TEN-T), що проходить територією України. «У 2017 році Україну було включено до індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T. І вже у 2018 році на мережі TEN-T ми реконструювали близько 300 км колій. Завдяки цим ремонтам ми продовжили розвиток транзитного потенціалу країни. У цьому році плануємо не збавляти темпи», – повідомив Євген Кравцов.

Зокрема, у 2018 році реконструйовано 281,5 км колій, капітальним ремонтом відремонтовано 273,3 км колій, середнім ремонтом – 809,9 км колії та комплексно-оздоровчим – 549,7 км колій.

Крім того, укладено 270 комплектів нових стрілочних переводів, зокрема, 159 комплектів на залізобетонних брусах та 98 комплектів металевих частин. Також замінено 172 комплекти старопридатних стрілочних переводів та відновлено середнім ремонтом 567 комплектів.

Найбільше робіт проводилося на напрямках Київ – Жмеринка – Підволочиськ – Львів – Мостиська, від Львова до західного прикордонного переходу станції Чоп, Фастів – Миронівка – П’ятихатки – Чаплине – Покровськ, Жмеринка – Одеса, Ягодин – Ковель – Здолбунів – Козятин та Київ – Ніжин.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що місцеві органи влади за останні 5 років недокомпенсували Укрзалізниці 1,4 млрд гривень за перевезення пільгових категорій населення.

За ці кошти перевізник міг би придбати 3 нові електропоїзди або 7 дизель-поїздів. Про це повідомив Євген Кравцов, голова правління АТ «Укрзалізниця».

Всього впродовж 2014-2018 років Укрзалізниця перевезла в приміському сполученні пільговиків на 1,9 млрд гривень, а компенсовано компанії було тільки 25% – 502 млн гривень. Зокрема, лише минулоріч Укрзалізниця перевезла в приміському сполученні пільговиків на 389 млн грн, а компенсовано лише 88,6 млн грн – близько 20%.

категорії
Економіка

Публікації по темі