У 2019 році Львівська залізниця планує відремонтувати понад 270 км колії

Загалом упродовж року колійники Львівської залізниці планують охопити різними видами ремонтів понад 270 км залізничних шляхів.

На Львівській магістралі стартував сезон колійних робіт. Залізничники розпочали планові ремонти та готують колійне господарство до літніх перевезень.

Повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Загалом упродовж року колійники Львівської залізниці планують охопити різними видами ремонтів понад 270 км залізничних шляхів. Зокрема капітальним ремонтом у цьому році планують оновити 52 км колії, ще 170 км — відремонтувати середнім ремонтом. На 48,4 км колії очікує реконструкція.

Цього року колійники також планують провести реконструкцію 30 стрілочних переводів. Оновити середнім ремонтом 130 переводів, 10 — замінити старопридатними.

Основні колійні роботи у 2019 році вестимуться на напрямках Красне — Здолбунів, Стрий — Мукачево, Самбір — Сянки, Стрий — Івано-Франківськ, Батьово — Солотвино, Львів — Ходорів — Івано-Франківськ, Мостиська — Держкордон та інших.

Крім того, у планах регіональної філії на цей рік — капітальний ремонт залізничних переїздів, зокрема на вул. Курмановича у Львові, на станціях Ланівці та Дубівці, а також на 274 км перегону Кам’яниця — Доманинці.

Нагадаємо,  АТ “Укрзалізниця” запустила новий регулярний контейнерний поїзд від української станції Нижньодніпровськ-Вузол до польської станції Славкув, який доставлятиме контейнери втричі швидше і на 20% дешевше.

категорії
Економіка

Публікації по темі