У 2020 році Жовківська лікарня витратила на закупівлю обладнання понад 5 мільйонів

У 2020 році, Жовківська лікарня витратила на закупівлю нового обладнання понад 5 млн гривень. У тому числі кошти були спрямовані на придбання медобладнання для лыкування хворих на коронавырус. Зазначимо,...

У 2020 році, Жовківська лікарня витратила на закупівлю нового обладнання понад 5 млн гривень. У тому числі кошти були спрямовані на придбання медобладнання для лыкування хворих на коронавырус.

Зазначимо, в період з  лютого по грудень 2020-го року лікарня уклала близько 32 договори щодо покупки медтехніки для хворих на COVID-19. Найбільш3 кількість угод було підписано з компанією ТзОВ «Медфарм» –  понад 13. Засновником компанії є Столвекс Альянс Лімітед, а керівником Попова О.С.

Завдяки цьому договору було куплено апаратуру для радіотерапії, дефібрилятори-монітори, 20 конденсаторів кисню, 3 монітори пацієнта, 671 систему переливання крові, пульсоксиметри напалечні, 1502 распіратори, та безліч захисних костюмів та масок з рукавичками. Вартість усього становить близько 1 040 743 грн.

На другому місці  за станом семи підписаних договорів –  ФОП Жидачевська Галина Василівна. Діяльність підприємця: оптова торгівля фармацевтичними  товарами. Стан: зареєстровано.

Куплено контейнери для кріозбереження зразків ІВД, бактерицидний опромінювач, ультрафіолетову систему дезінфекції приміщень, 863 системи переливання крові, детектори та аналізатори, дозатори одноканальні, та безліч інших другорядних апаратів та матеріалів. Загальна сума усього близько 40 тис. гривень.

Та кілька одиничних угод з декількома фізичними особами, зокрема,  2  з ФОП Ільїн І.І., угода з ФОП Місюра Н.В. та ФОП Ланіца О.С.,  2 з ТзОВ « Лінк Медитал», ТзОВ «Екомед» та ін. Згідно з цих договорів придбано апаратів на суму 2 187 111 грн. А саме: діалізатори для гемодіалізу, обладнання для анастезії та реанімації, монітори пацієнта, детектори та аналізатори, для COVID-19: аспіраційну систему, концентратори кисню, насоси інфузійні, кисень медичний, бульбашкові зволожувачі з ємкістю, кисневі  маски  для забезпечення високої концентрації кисню з кисневою трубкою.

Нагадаю, що 27 листопада 2020 року два пацієнти, віком 61 та 66 років, котрі були приєднані до апаратів штучної вентиляції легень, померли через відсутність  електропостачання з 17:50 по 19:10 гг. Було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.367 та ч.2 ст.119 Кримінального Кодексу України. Покарання за це становить позбавлення волі на термін до восьми років.

Автор – Марія Дубневич

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі