У ДСНС Львівщини новий керівник

Кагітін Юрій Іванович з 1994 по 1997 був курсантом Львівського пожежно-технічного училища МВС України.

22 січня відбулося представлення колективу начальника Головного управління Кагітіна Юрія Івановича.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Наказом Голови ДСНС України №32 від 22 січня 2019 року постановлено звільнити з посади заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям та призначити на посаду начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області Кагітіна Юрія Івановича.

Кагітін Юрій Іванович з 1994 по 1997 був курсантом Львівського пожежно-технічного училища МВС України.

З липня 1997 року прийнятий на службу начальником караулу 25-ї самостійної державної пожежної частини м. Жовква Управління державної пожежної охорони Управління МВС України у Львівській області.

За період роботи в системі пожежної охорони обіймав посади начальника караулу, заступника, а потім начальника частини, начальника Личаківського районного відділу м. Львова Головного управління МНС України в Львівській області, заступника начальника Головного управління Держтехногенбезпеки у Львівській області, а потім Головного управління ДСНС України у Львівській області.

З лютого 2017 року й до сьогодні обіймав посаду заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Львівській області.

категорії
Економіка

Публікації по темі