«У фокусі на 10-у сесію Парламенту – економічне зростання через залучення приватних інвестицій від українського та іноземного бізнесу», – Степан Кубів

Зокрема міністр акцентував на легкості ведення бізнесу.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України оприлюднив три з ТОП-35 пунктів, необхідних для економічного зростання країни.

Про це він сьогодні, 5 лютого, повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Ми у Міністерство економічного розвитку і торгівлі України також підготувалися до початку 10-ої сесії Парламенту. У фокусі для нас, як завжди, економічне зростання через залучення приватних інвестицій від українського та іноземного бізнесу», – написав він.

Зокрема він акцентував на легкості ведення бізнесу. «Дозволить комплексно вдосконалити інвестиційний клімат в Україні. Пропонуємо скасувати пайовий внесок, підвищити захист міноритарних акціонерів, можливість подання позовної заяви через Інтернет, створити інститут права довірчої власності та багато іншого. Ефект від ухвалення одного цього законопроекту може бути +10 позицій у рейтингу Doing Business», – вказав він.

Другий пункт із згаданих він присвятив концесіям, вказавши, що це дозволить за кілька наступних років побудувати чи модернізувати мости, дороги, портову інфраструктуру за участі приватних партнерів. Ми уже маємо близько 20 реальних інвесторів, які готові вкладати гроші та дуже чекають прийняття цього законопроекту у Парламенті.

Стосовно оренди держмайна, міністр зауважив, що це дозволить перевести аукціони щодо оренди державного та комунального майна у ProZorro.Продажі, а це – відкритість та конкуренція, а отже – менше корупції та більший дохід для держави.

«Звісно, ми будемо працювати з народними депутатами і над ратифікацією Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем; законопроектом про державне стратегічне планування та внесення змін до закону про Експортне-кредитне агентство та багато іншого», – написав Степан Кубів.

категорії
Економіка

Публікації по темі