У голови НБУ з’явився новий заступник

З 23 липня 2018 року на посаді заступника Голови Національного банку України розпочав роботу Сергій Холод. На цій посаді він відповідатиме за діяльність блоку “Платіжні системи та грошовий обігˮ. Про...

З 23 липня 2018 року на посаді заступника Голови Національного банку України розпочав роботу Сергій Холод.

На цій посаді він відповідатиме за діяльність блоку “Платіжні системи та грошовий обігˮ. Про це повідомила прес-служба НБУ.

Кандидатуру Сергія Холода у результаті публічного та прозорого відбору обрала конкурсна комісія у складі Правління Національного банку України. Він успішно пройшов спеціальну перевірку.

Як підкреслив Голова Національного банку Яків Смолій, Сергій Холод є найбільш вдалою кандидатурою, яка допоможе Національному банку втілити амбітні цілі стосовно масштабної розбудови в Україні Сashless economy, перезавантаження системи електронних платежів Національного банку, вивчення нових можливостей в грошовій сфері. “Як виходець з Національного банку Сергій Холод добре знає та розуміє природу його діяльності. Він поєднує досвід побудови і розвитку системи електронних платежів Національного банку і водночас знання потреб учасників банківського сектору зсередини. Його повернення до Національного банку привнесе нове стратегічне бачення інноваційного розвитку центрального банку та банківського сектору”, – прокоментував очільник Національного банку.

Біографічна довідка:

Сергій Холод має 27-річний успішний досвід роботи в банківській сфері, у тому числі багаторічний керівний досвід на посадах заступника голови та члена правління низки українських банків (Сведбанк, Таскомбанк, ВТБ Банк). Крім того, Сергій Холод очолював напрям розвитку інформаційних технологій в ІНДЕКС-БАНКУ (КредіАґріколь Груп) та Райффайзенбанку Україна (з кінця 2006 року – ОТП Банк).

Також він має дві вищі освіти – економічну (Київський державний економічний університет, спеціальність “Фінанси і кредитˮ,кваліфікація  економістта технічну (Київське вище військове авіаційне інженерне училище, спеціальність “Авіаційне радіоелектроннеобладнанняˮ, кваліфікація  радіоінженер).

категорії
Економіка

Публікації по темі