У капітальний ремонт футбольного поля «Арени Львів» інвестували 7 млн грн бюджетних коштів

У 2019 р. Мінмолодьспорту було інвестовано 7 млн грн коштів платників податків у капітальний ремонт футбольного поля.

Мінмолодьспорту інвестувало 7 млн грн бюджетних коштів у капітальний ремонт футбольного поля «Арени Львів».

Про це повідомляє Урядовий портал.

У 2019 р. Мінмолодьспорту було інвестовано 7 млн грн коштів платників податків у капітальний ремонт футбольного поля та його підготовку до важливих матчів збірної України у відбірковому турнірі на Євро-2020 з футболу.

У межах цих асигнувань державним підприємством «Арена Львів», що перебуває в сфері управління Мінмолодьспорту, було проведено цілий комплекс робіт: зрізання старого шару ґрунту із залученням спеціальної техніки; планування площ; засів та улаштування покриття з комбінованого газону, догляд за газоном із застосуванням мінеральних добрив тощо. Над створенням одного з кращих у Європі футбольних покриттів працювало ТОВ «Енго». Близько 2 млн грн власних коштів «Арена Львів» використала й на підігрів газону та освітлення поля.

Координацією робіт з капітального ремонту футбольного поля займалося Міністерство молоді та спорту. За дорученням Міністра Ігоря Жданова цим питанням опікувався державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов. Безпосередньо за його участі та в.о. директора ДП «Арена Львів» Юрія Майбороди на стадіоні проводилися регулярні робочі та інспекційні наради щодо контролю за якістю проведених робіт.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Державне підприємство “Арена Львів” оголосило тендер на капітальний ремонт футбольного поля стадіону.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі