У Личаківській районній адміністрації ЛМР виявили втрати на суму понад 900 тис грн – аудит

Аудитори виявили зайві виплати бюджетних коштів через завищення підрядними організаціями обсягу і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму понад 522 тис.грн

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово – господарської діяльності Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради за період з 01.01.2017 по 30.09.2019 і встановили порушення законодавства, що призвели до їх втрат, на понад 900 тис.грн.

Про це повідомляє пресслужба Західного офісу Держаудитслужби.

Аудитори виявили зайві виплати бюджетних коштів через завищення підрядними організаціями обсягу і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму понад 522 тис.грн; завищення вартості послуг з облаштування благоустрою території на суму 288 тис.грн, зайву сплату майже 51 тис. грн єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування. Також виявлено нецільове використання 39 тис. грн: за рахунок коштів міського бюджету проведено соціальні виплати особам, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, які підлягають виплаті за рахунок коштів державного бюджету. 

Акт ревізії підписано без заперечень.

На даний час Личаківською районною адміністрацією забезпечено усунення виявлених порушень у повному обсязі.

За допущені порушення на двох посадових осіб районної адміністрації складено протоколи за ст. 164-2 КУпАП.

За результатами ревізії голові районної адміністрації направлено обов’язкові до виконання вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Про виявлені порушення проінформовано Львівську місцеву прокуратуру №1.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі