У ЛОДА затвердили показники обласного бюджету на 2019 рік

Видатки за рахунок власних надходжень установ соціального захисту у 2019 році плануються в обсязі 49 млн 120 тис грн.

Сьогодні, 11 грудня, на позачерговій сесії, затвердили показники обласного бюджету Львівської області на 2019 рік. Питому вагу в складі видатків обласного бюджету займають субвенції соціального характеру.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Зокрема на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки передбачили 51 млн 219 тис. грн. На виплату адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії та реабілітованим громадянам за статтями 1-2, 1-3 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» – 24 млн 469 тис. грн, відшкодування втрат на поховання учасників національно-визвольних змагань – 96 тис грн, надання одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями до голови облдержадміністрації – 1 млн грн.

Також було передбачено надання одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями до голови обласної ради та депутатів обласної ради – 17 млн грн, одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей – 1 млн 749 тис грн, одноразової адресної допомоги сім’ям загиблих на Грибовицькому сміттєзвалищі – 100 тис грн, фінансової підтримки статутної діяльності громадським організаціям інвалідів, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції та мають статус обласних – 500 тис грн.

Окрім цього, на виконання комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців – добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки скерували 32 млн 332 тис. грн, з них на придбання житла учасникам антитерористичної операції на умовах співфінансування – 9 млн 560 тис грн, що на 4 млн 496,2 тис грн або на 88,8 % більше від очікуваного виконання 2018 року.

Видатки за рахунок власних надходжень установ соціального захисту у 2019 році плануються в обсязі 49 млн 120  тис грн, що на 22,2 % більше очікуваних надходжень поточного року. Зазначені кошти передбачається виділити на оплату енергоносіїв, медикаментів, харчування, послуг з господарського утримання, придбання обладнання та капітальний ремонт установ.

За рахунок зменшення поточних видатків передбачаються видатки за спеціальним фондом на капітальні вкладення об’єктів установ соціального захисту в сумі 5 млн гривень.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі