У Львівській області на 4,8%  зріс обіг роздрібної торгівлі

Частка товарообігу торгової мережі підприємств становила 74,3%, підприємців-фізичних осіб – 25,7%.

У 2018 році через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб) та фізичних осіб–підприємців області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, населенню реалізовано товарів на 57,6 млрд грн, що на 4,8% більше обсягу 2017 року.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Зазначено, що частка товарообігу торгової мережі підприємств становила 74,3%, підприємців-фізичних осіб – 25,7%.

У 2018 році обсяг продажу споживчих товарів у роздрібній торгівлі області з розрахунку на одну особу становив у середньому за місяць 1896 грн, що на 3,9% більше від середнього показника у державі.

Довідково

Роздрібний товарооборот включає дохід від перепродажу безпосередньо населенню нових або уживаних споживчих товарів (за готівку, банківські платіжні картки тощо) через магазини, інтернетмагазини, аптеки, автозаправні станції, кіоски, лотки, намети, фірми поштового замовлення тощо, з урахуванням суми непрямих податків на продані споживчі товари (ПДВ, акцизний збір тощо).

Джерело розрахунків: щодо роздрібного товарообороту юридичних осіб – на основі даних державного статистичного спостереження “Продаж і запаси товарів у торговій мережі”, щодо роздрібного товарообороту фізичних осіб-підприємців – на основі даних державного статистичного спостереження “Структурні зміни в економіці України та її регіонів”.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі